modernešanas uzlāde 110v-220v

Electrocars darbnīcā mēs varam kvalitatīvi veikt jebkura elektriskā auto lādētāja modernizāciju no ASV ar darba spriegumu 110V līdz Eiropas sprieguma standartam 230V.

(more…)

Uzlādes staciju uzstādīšana

Mājas un biznesa risinājumi

  • Piedāvājiet vislabāko iespēju uzlādēt stacijas no 3,6 kW līdz 22 kW jūsu mājās (ieskaitot daudzdzīvokļu ēkas)

(more…)

BMW I3 USA – EU uzlādēšanas sistēmas modernizacija

€700

Tāpat kā citi elektromobiļu modeļi, lielākā daļa BMW I3, kas darbojas Latvija, ir no ASV. Ir skaidrs, ka amerikāņu un Eiropas standarta lādēšanas ligzdas ir atšķirīgas.

(more…)

Tesla lādēšanas sistēmas modernizācija

Amerikāņu TESLA modeļa uzlādes sistēma ir vienfāzes un tai ir unikāls savienojums, ko izmanto tikai ASV un Kanādas tirgos. Eiropā TESLA savieno TYPE2 ar elektriskajiem automobiļiem. Gan ASV, gan Eiropā ātrā uzlādēšanas funkcija un maksa no mājas tīkla tiek realizēta, izmantojot vienu savienojumu. Līdz šim tas ir vienīgais elektrisko transportlīdzekļu ražotājs, kas apvienojis divas uzlādes sistēmas un atbrīvojis maiņstrāvas un līdzstrāvas strāvas caur tiem pašiem uzlādes kontakta kontaktiem.

(more…)

Nissan ātrā uzlāde

€500
CHAdeMO ātrās maksas uzstādīšana elektromobiļiem Nissan Leaf un NV200 (2013-2016) ļauj:

(more…)

Ford Focus electric “Apstājieties droši”

Ford uzstādīja augstsprieguma akumulatora savienotāju uz aizmugurējā riteņa. Agrāk vai vēlāk, Focus Electric vadītājs saņem ziņojumu “Droši apstāties tagad” panelī – tas ir akumulatora savienojumu korozijas ietekmes rezultāts: izolācijas pretestības un kontakta samazināšana pāreju pasliktināšanās.

(more…)