Ford uzstādīja augstsprieguma akumulatora savienotāju uz aizmugurējā riteņa. Agrāk vai vēlāk, Focus Electric vadītājs saņem ziņojumu “Droši apstāties tagad” panelī – tas ir akumulatora savienojumu korozijas ietekmes rezultāts: izolācijas pretestības un kontakta samazināšana pāreju pasliktināšanās.

Šis ziņojums var notikt jebkurā laikā, un tas var izraisīt daudzas nepatikšanas un pat bīstamas situācijas, vadot šo elektrisko automašīnu. Kad ātrums nokrīt līdz drošam (5 km / h), elektriskā automašīna apstājas, neatbildot uz akseleratora pedāļa klikšķiem. Dažreiz elektriskās automašīnas izslēgšanas / ieslēgšanas procedūra palīdz pārvietoties no vietas. Tā kā elektriskais transportlīdzeklis turpina darboties, ziņa kļūst arvien biežāka, un palielinās savienotāja remonta izmaksas.

a>

Tā kā mēs paši darbojamies ar Ford Focus Electric, mēs esam saskārušies ar šādu neveiksmi un tās likvidēšanas metodēm. Ford Motor Corporation ir paziņojusi par Focus garantijas remonta programmu 2013.-2014. Gadam un izstrādājusi šīs problēmas aprakstu un nomaināmu detaļu komplektus.

Mūsu servisa speciālisti ir gatavi atrisināt šo problēmu ar zināšanām, kā arī Ford oriģinālajām detaļām.

Sīkāka informācija pa tālruni +371 29243551